تخریب، تعمیر و بازسازی زیباسازان 24

تخریب، تعمیر و بازسازی ساختمان

تخریب مختص قسمت هایی از ساختمان است که قصد دارید در آن ها تغییرات کلی انجام دهید. شما در این مرحله دیوارها و قسمت هایی از خانه را که می خواهید برداشته شود و یا قسمت هایی از ساختمان که نیاز به حذف آن را دارید با مشورت شرکت های ساختمانی و مهندسین ساختمانی حذف می کنید. در حذف دیوارها توجه به نوع بنا (فلزی، بتونی و بنایی) و نقش دیوار در تحمل بار ساختمان ضروری است که با افراد متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید تا احیاناً به بنا آسیبی وارد نشود. همچنین باید در محل هایی از ساختمان که رفت و آمد زیادی در جریان است برای محافظت ماشین های عبوری و عابرین پیاده، ساکنین و کارگران به ایجاد حفاظ و داربست اقدام کنید و سپس شروع به کندن شیرآلات و کابینت و وسایل ساختمان و قطع گاز کرده و بعد از انجام عملیات های گفته شده، تخریب مکان هایی که قصد بازسازی دارند را شروع کنید.

زیباسازان 24 اولین سامانه آنلاین خدمات ساختمانی

مراحل تخریب و بازسازی منزل

  • بررسی دیوارها، سقف و ستون ساختمان

در ابتدای بازسازی باید دیوارهای حائل ساختمان که نقش استحکام بنا را دارند مرمت شوند. برای این کار باید تا رسیدن به قسمت آجری این دیوارها  تخریب شوند و دوباره گچ و خاک شوند و پس از خشک شدن گچ و خاک، سفید کاری را انجام داد تا دیواری تمیز داشته باشیم.

  • سرویس بهداشتی و حمام

به مرور زمان عایق بندی کف حمام و سرویس بهداشتی از بین میرود و سبب نم دادن به دیوار ها و سقف طبقات زیرین می شود. برای حل این مشکل کف حمام و یا سرویس بهداشتی باید کنده شود و مجدد عایق کاری شود.

  • سقف کاذب

استفاده از سقف کاذب سبب زیبایی و همچنین نظم دادن به سیم کشی در ساختمان می شود. سقف کاذب به فاصله چند سانتی متری از سقف اصلی قرار میگیرند. با استفاده از این سقف ها می توان نور پردازی ساختمان را تغییر داد و سیم کشی های ساختمان و لوله کشی ها را از آن عبور داد.

  • تعویض در و پنجره ها

استفاده از پنجره های دو جداره یکی از مراحل بازسازی  است که راه مناسبی برای حفظ انرژی است و همچنین این پنجره ها عایق صوتی در برابر شلوغی شهر هستند. همچنین تعویض در های قدیمی با درهای ضد سرقت سبب می شود تا امنیت ساختمان شما افزایش یابد و همچنین نمای زیباتری نیز دارند.

  • تعویض کابینت های آشپزخانه

می توان گفت که آشپزخانه بخش اصلی در ساختمان است چرا که زمان زیادی در آن سپری می شود پس بهتری است بازسازی آن را فراموش نکنید. استفاده ار کابینت های آشپزخانه جدید نمایی زیبا به  آشپزخانه ما می دهد همچنین با طراحی های جدید این کابینت های فضای کاربردی بیشتری برای استفاده دارند.  برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های تخریب می توانید به لینک فروشگاه آنلاین زیباسازان24 ، مراجعه نمایید و  از تخفیف های ویژه برخوردار شوید.

تخریب، تعمیر و بازسازی زیباسازان24

شرکت ساختمانی زیباسازان 24 با داشتن تیم مجرب و دانش کافی در زمینه تخریب و بازسازی می تواند شما را در این راه به شایسته ترین نحو ممکن راهنمایی کند.