شرکت ساختمانی زیباسازان پیشگامان پاژ با شماره ثبت 62353 فعالیت خود را از سال 1396 بصورت رسمی آغاز نمود و با اجرای بیش از 15000 متر ساخت واحدهای مسکونی در سال 1398 موفق به اخذ رتبه 3 انبوهسازی از انجمن انبوه سازان خراسان رضوی و سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گردید. همچنین شرکت ساختمانی زیباسازان با مدیریت آقای دکتر سعید ولی زاده توانست در سال 1401 موفق به اخذ رتبه 5 پیمانکاری ساختمان از سازمان برنامه و بودجه گردد.

هلدینگ ساختمانی زیباسازان با مدیریت عامل آقای دکتر سعید ولی زاده، در سال 1400 با تاسیس مجموعه زیباسازان 24 و راه اندازی سایت اینترنتی فروش مصالح ساختمانی به آدرس www.zibasazan24.com  فروش انواع مصالح ساختمانی را در سطح شهر مشهد آغاز نمود.

مصالح ساختمانی در زیباسازان24  شامل آهن آلات، سیمان، شن و ماسه، بتن، سنگ،کناف، لوله و…. و همچنین تجهیزات ساختمانی از قبیل پکیج، گاز، سینک، کابینت و … می باشند که با تکیه بر تامین مستقیم مصالح از کارخانه و قیمت مناسب و ارسال سریع در سطح شهر مشهد فعالیت خود را ادامه می دهد.

یکی دیگر از بخشهای هلدینگ شرکت ساختمانی زیباسازان که با عنایت خداوند در سال 1401 شروع به فعالیت خواهد کرد مجموعه زیباسازان ربوت می باشد که با تولید پنل هوشمند ساختمان گامی جدید و موثر در راه هوشمندسازی ساختمانها، مجتمع ها، هتل ها و دیگر اماکن مسکونی و صنعتی بر خواهد داشت.

آقای دکتر سعید ولی زاده خرق مدیر عامل هلدینگ ساختمانی زیباسازان، دارای مدرک لیسانس عمران، کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت سیاستگذاری بازرگانی و استاد دانشگاه امام رضا (ع) می باشد که مقالات متعددی در حوزه ساختمان سازی و مدیریت فروش و بازاریابی در مجلات معتبر از ایشان به چاپ رسیده است.

 

اعضای هیات مدیره شرکت زیباسازان:

سعید ولی زاده خرق: مدیر عامل و رییس هیات مدیره

تحصیلات: لیسانس عمران، کارشناسی ارشد و دکتری سیاستگذاری بازرگانی

سجاد صمیمی: نایب رییس و عضو هیات مدیره

تحصیلات: لیسانس عمران